• تهران، سعادت آباد، علامه جنوبی،نبش کوچه 38 شرقی، پلاک55،واحد8
  • alubond.ac@gmail.com
  • 09184900081

اخبار

ساختار:

شکل خارجی ورقها از کامپوزیت با ضخامت ۴ میلیمتر با چگالی کم و با هسته پلی اتیلن فشرده شده بین دو صفحه آلومینیوم به ضخامت ۵/۰ میلیمتر تشکیل شده است. لایه خارجی بالایی با کینار۵۰۰ ( بیش از %۷۰ رزین ) با روکش فلورپلیمرپوشانده شده است. فراهم میشود.Akzo Nobel, Australia, Monopole Switzerland and P.P.G, U.S.Aرنگ مورد نیلز لایه خارجی از این رنگها برای روکش محافظ لایه آلومینیوم به کار برده میشود.

گارانتی و آزمایش محصول:

صفحات برای نصب ، بایستی دارای تمام لوازم و جزییات توصیه شده از کارخانه سازنده همراه با گارانتی ۱۰ ساله برای مقاومت در برابر هوا ،کم رنگ شدن در مقابل اشعه یو وی ، خوردگی،زنگ زدگی ،هرگونه لکه و زدگی ، کم رنگی ، صدمه و نقص کارخانه باشند صفحات بایستی به طور وسیع در ا اس تی ام و استاندارد بی اس آزمایش شده و مطابق استاندارد مورد تایید ایزو۹۰۰۱ باشد. کپی گواهینامه تست از آزمایشگاههای بین المللی مورد تایید مثل: مرکز تحقیقات حریق ورینگتون ، مرکز تحقیقات امریکا و سویس همراه با نمونه محصول ثبت شود. ورقهای آلوبوند بایستی از یکی از دستگاههای تولیدی واقع در آمریکا،امارات وهند و اروپا فراهم شود. تمام کالاهای تولید شده باید دارای طرح وآرم اصلی شرکت آلوبوند آمریکا همراه با لایه خارجی با نشان امریکن بیلدینگ اینک باشند

تماس

قدرت مقاومت محصول:

ضخامت : عرض: ۰٫۲ م م طول: ۰٫۳ م م
قطر : ۰٫۳ م م (طول ۲۵۰۰ م م ) ۰٫۵ (طول ۲۵۰۰ م م )
راستای طرفین : ۰٫۵ طول

لوازم جانبی و جزییات برای نصب:

به طور عمده جزییات لوازم جانبی و نصب باید طبق دستور کارخانه سازنده انجام گیرد. تمام این جزییات از مراکز فروش برای استفاده از این اطلاعات بایستی در دفتر توزیع کنندگان محلی به ثبت برسد.

اجرا

اجرای نصب صفحات با استانداردهای اجرایی زیر میسر میباشد:

 

انتخاب رنگ:

رنگ صفحات براساس سلیقه مشتری و معماران انتخاب میشود.

گارانتی محصول:

تمامی صفحات مورد تقاضا در پروژه ها، باید به مدت ۱۰ سال براساس گارانتی استاندارد محصول توسط شرکت امریکن بیلدینگ تکنولوژی اینک دنور آمریکا گارانتی شود.مکحصول ثبت شده بایستی همراه با برگه ای از ا بی تی ای مبنی بر تایید آنها برای گارانتی مذکور باشد. ضمانتنامه باید مستقیما به نام مشتری از کارخانه صادر و به امضای توزیع کننده/نصاب محلی رسیده باشد.

گروه کارخانجات تولیدی آبتین دژ تنها نماینده رسمی و قانونی ورق کامپوزیت آلوباند جهانی در ایران

نظر دهید