• تهران، سعادت آباد، علامه جنوبی،نبش کوچه 38 شرقی، پلاک55،واحد8
  • alubond.ac@gmail.com
  • 09184900081

اخبار

کمپانی امریکن بیلدینگ تکنولوژی

کمپانی امریکن بیلدینگ تکنولوژی اینک، با دفتر مرکزی در راکفورد امریکا و دفاتر دیگر در اروپا، خاورمیانه و هند با تمرکز بر ساخت و فروش ورقهای کامپوزیت فلزی تاسیس شد. ورقهای آلومینیومی تحت عنوان نام ثبت شده تجاری برند با عنوان “آلوبوند یو.اس.ا ” با تولید محصولات جدید که به زودی در سری لانکا و عربستان سعودی نیز افتتاح می شود به بازار جهانی عرضه خواهند شد. ورقهای کامپوزیت منصوب جدید آلوبوند با ظرفیت تولید ۱۵۰۰۰۰۰۰متر مربع و کویل های روکش دار با ظرفیت تولید۲۰۰۰۰ تن در سال مستدلا باعث معرفی آلوبوند به عنوان بزرگترین تولید کننده ورقهای فلزی دنیا می گردد. این کمپانی همچنین ورقهای آلومینیومی روکش دار پی.وی.دی.اف جامد و ورقهای آلومینیومی پی.وی.دی.اف با هسته شش خانه ای را نیز به محصولات خود اضافه نموده است. تاثیر موثرگروه ار& دی موجب توسعه انحصاری تکنولوژی جدید برای تغییر و نوآوری در خواص صوتی و خورشیدی ساختمان و بخشهای بازار بی. ای. پی .وی شده است. این محصول دارای گواهینامه تست از آزمایشگاههای بین المللی و همچنین تست شده در هریک از سویس ، دی ، ای ، ان و ای ان ، بی ، اس و ا ،اس ،تی ، ام و اس ، تی و استاندارد هند، گواهینامه ایزو۹۰۰۱ و استانداردهای ایزو۱۴۰۰ میباشد. آلوبوند یو.اس.ا به صورت بین المللی در بسیاری از کشورها از جمله امارات متحده عربی به ثبت رسیده است. شعبه امارات آلوبوند یو.اس ا به عنوان شعبه تایید شده امارات و دارای گواهینامه زبان عرب، این شعبه را قادر به استفاده از مزایای قرارداد تجارت آزاد در میان کشورهای عرب زبان نموده است. قراردادتجارت آزاد اتحادیه عرب ، آسنا و روسیه و سیاست مبادله دوستانه با یوگسلاوی موجب فراهم آمدن یک استراتژیک منحصر به فرد برای بهره گیری از بازار جهانی با کمترین یا بدون عوارض صادرات برای مشتریان این محصول گردیده است. هدف کمپانی ما تولید کردن محصولات با کیفیت بالا و خدمات سریع میباشد و این قصد واحد پیشران آلوبوند به عنوان یکی از کمپانی های بین المللی دنیا با هدف فروش و ارایه خدمات محصول به شرح زیر است:

  1. به طور فنی برترین ورق کامپوزیت آلومینیومی ضد حریق و با بالاترین میزان انعطاف پذیری در برابر گرما و مقاوم در برابر آتش و مقاومت چند لایه ای.
  2. اولین ورقهای کامپوزیت سبز دنیا با بیش از نود درصد قابلیت بازیافت.
  3. اولین ورقهای کامپوزیت فلزی آیینه ای جایگزین در پروژه های مختلف خورشیدی در سطح تجاری.
  4. اولین مخترع، دارای حق انحصاری و دارنده کامپوزیت فلزی صوتی جایگزین استیل روکش دار در ژنراتورهای ( ستس) و استفاده در بدنه ماشین.
  5. پایگاه استراتژیکی محصول در خاورمیانه، یوگسلاوی و سری لانکا با گواهینامه های “یورو وان ” آسیان و اتحادیه عرب.
  6. فراهم کردن فرصت برای صادرات کالا با حداقل یا ناچیزترین عوارض صادرات در بیش از ۸۰ کشور دنیا.
  7. تنها سازنده کامپوزیت فلزی با قابلیت انحراف زاویه از هر جهت برای طراحی و اجرای پروژه ها.

گروه کارخانجات تولیدی آبتین دژ تنها نماینده رسمی و قانونی ورق کامپوزیت آلوباند جهانی در ایران

نظر دهید